Jste zde: Domácí stránka |
Rugby Club Olomouc > VÍTĚZNÝ TURNAJ NA DOMÁCÍ PŮDĚ

VÍTĚZNÝ TURNAJ NA DOMÁCÍ PŮDĚ

29.10.2008

V sobotu 25.10.2008 se konal turnaj mladších žáků v Olomouci a nám se podařilo v něm zvítězit.

Turnaj jsme zahájili vítězstvím po zlepšeném výkonu ve druhém poločase nad týmem Bystrce 3:1. Body zajistili Vláčil 2 a Walek 1. Ke druhému utkání jsme nastoupili proti Vyškovu a po boji jsme zvítězili 3:0 zásluhou položeních Šívra, Walka a Vláčila. Třetí utkání jsme hráli s Ostravou. Byl to velice vyrovnaný zápas, který po našich zbytečných chybách skončil remízou 1:1. Naši pětku pokládal Walek. K poslednímu utkání s Dragonem jsme nastoupili s tím, že musíme vyhrát co největším bodovým rozdílem, abychom mohli pomýšlet na první místo. To nám v prvním poločase svazovalo ruce, ale po přestávce jsme utkání ovládli a dvěma body Murára a dvěma Bicana zvítězili 4:1.

Na turnaji se hrál i mini turnaj přípravek , kterého se zúčastnily i naši dva hráči Němec a Schröter a podali velice dobré výkony.

Sestavu našeho týmu tvořili jak hráči Olomouce tak hráči a kamarádi z Havířova. Z Olomouce to byli: Šívr, Čádek, Tománek, Vláčil, Bican, Němec, Štepán B., Schröter a z Havířova: Uhlíř, Murár, Križńan, Přikryl, Gattnar, Walek.

Moc gratulujeme k výsledku, ale máme pořád co zlepšovat.

Výsledky :RC Olomouc RC Vyškov 3:0
 RC Olomouc RCD Brno 4:1
 RC Olomouc S.M.Hory 1:1
 RC Olomouc RC Bystrc 3:1
 RC Vyškov RCD Brno 5:1
 RC Vyškov S.M.Hory 1:2
 RC Vyškov RC Bystrc 3:1
 RCD Brno S.M.Hory 2:5