Jste zde: Domácí stránka |
Rugby Club Olomouc > Víkend mládeže 10.-11.11.2007

Víkend mládeže 10.-11.11.2007

12.11.2007

Víkend mládeže 10.-11.11.2007

Počasí o uplynulém víkendu nebylo pro náš sport příliš příznivé a podle toho to taky dopadlo. (Kéž by bylo aspoň takové, jako na fotce)

Oblastní přebor st.žáků:

Už ve středu zrušila STK turnaj starších žáků, který se měl uskutečnit v Brně na hřišti Dragonu. Důvodem byl nezpůsobilý terén. Turnaj byl zrušen bez náhrady a pro starší žáky tímto skončila sezóna.

Liga kadetů G2

Kadeti měli ve své soutěži hostovat na blízkém hřišti ve Vyškově. Jenže v pátek odpoledne mi sdělil trenér vyškovských borců, přítel Láďa Kovář, že hřiště je podmáčené a hrozila by jeho devastace. Utkání tedy bude odloženo, pravděpodobně až do jarní části soutěže. Zbývá nám ještě sehrát poslední kolo se Zlínem, ale je otázkou, v jakém stavu bude hrací plocha v Havířově, kde se utkání hraje.

Liga juniorů G2

Junioři ke svému utkání do Prahy odjeli vlakem a čekali, jak bude hřiště domácí Tatry Smíchov vypadat. V Praze bylo počasí o poznání lepší než v Olomouci, kde vydatně sněžilo, a tak se utkání mohlo odehrát. Ovšem hráli jen tatrováci, našim borcům to příliš nešlo a prohráli 0:50. Vypadá to, že se nám play-off vzdaluje. Ani juniorům ještě není dopřán zimní odpočinek, čeká nás Slavia Praha. Pokud tedy na Moravu přijede.

Pavel Bruno Pala

Loading...

RC OLOMOUC - AKTUALITY