Jste zde: Domácí stránka |
Rugby Club Olomouc > Utkání v Přelouči - 12,5 hráčů

Utkání v Přelouči - 12,5 hráčů

19.11.2006 Přelouč - Olomouc 59:0

Ihned po minulém zápasu, byť vyhraném, bylo zbytku hráčů Olomouce jasné, že utkání v Přelouči je velmi ohrožené.

Už tak zraněními zdecimovaná sestava se ještě oslabila o tři potrestané hráče, kteří si odpykávají tresty z minulého zápasu (o naprosté zbytečnosti prohřešků hráčů raději nebudeme vést polemiky), do toho se přidaly některé neshody mezi hráči, pár překvapení, kdy někteří hráči, ať řekli, že jistě do Přelouče přijedou, nepřišli (např.: Pavelek), ale také překvapení úplně z druhé strany břehu - návrat našeho spoluhráče Honzy, to vše zamýchalo osudovými kartami před zápasem.

Olomoučtí rugbysté se sešli v počtu do hry nedostačujícímu - ve 13. Mnozí by se obrátili ke vlaku zády a odešli by domů, ne tak olomoucké "zdravé" (myšleno přímo i metaforicky) jádro! Po zralé úvaze se zavelilo k nástupu směr Přelouč. Přeci jenom bylo potřeba utkání odehrát, aby nevznikla škoda z postihu z kontumovaného utkání - především by nedošlo k odečtu trestů z červených karet, což by na jaře hráče mohlo mrzet.

K utkání se nastoupilo ve značně kombinované sestavě. Olomouc úspešně požádala o simulované mlýny, neboť měla k dispozici jen jednoho hráče první řady - kapitána Jardu. Od prvních minut byla jasná převaha Přelouče, která byla ještě více umocněna, ke vší smůle Olomouce, 5. minutou, kdy se zranila opora olomouckého útoku Cisco. Olomouc ve 12 lidech ovšem také dokázala zaútočit, byť ve výsledku to znát není - nedokázala své útoky dovést do konce. Přelouč jasně dominovala na hřišti. V 63. minutě nevydrželi náporu dva olomoučtí hráči a po dohodě byl zápas předčasně ukončen.

Poděkování patří kapitánovy a hráčům Přelouče, taktéž rozhodčímu panu Jilčíkovy, za vstřícnost.

Neměli bychom také zapomenout poděkovat 13 statečným hráčům Olomouce!

Sestava: Albert-Kristian-Jarda-Goelr-Mira-Kurka-Podvodnik-Domi-Quasimodo-Cisco-Boza-Honza-Tom 

(goelr) 

Loading...

RC OLOMOUC - AKTUALITY