Jste zde: Domácí stránka |
Rugby Club Olomouc > Turnaj mladších žáků Olomouc 18. 4. 2009

Turnaj mladších žáků Olomouc 18. 4. 2009

1.5.2009

Turnaj mladších žáků Olomouc 18. 4. 2009

První turnaj jarní části se konal u nás v Olomouci. Počasí bylo slunečné i teplotně přívětivé. Po zimní odmlce se mohli naši hráči společně s chlapci z Havířova opět představit ve společném týmu.

První zápasy byly poznamenané chybami a to nejen u nás, ale i u soupeřů. Hráči se více sehrávali a bylo to vidět na větší šancích na položení, občas se však snažili dát přihrávku až na křídelního hráče což mělo za následek předhoz, nebo

skládku hráče s míčem. Celková hra byla pestrá a i nováček  Viktor Navrátil předvedl svými dvěma body, že bude platným hráčem. Musím také vyzdvihnout hru Danka Němce, který měl svůj den jak při rozehrávání od mlýnů a skrumáží, tak i při skládkách. Turnaj jsme celkově vyhráli a mohli se radovat z prvního úspěchu jarní sezóny.

Účast: Patrik Antal, Štěpán Borusevych, Michal Čádek, Jiří Gibala, Dušan Jánský, Viktor Navrátil, Daniel Němec, Dan Schrötter, Adam Šívr, Honza Tománek, Križnan Lukáš, Kubát Martin,  Vít Murár, Mainkranz Alexandr, Přikryl  Jakub, Trtek Tomáš, Uhlíř Jakub, Walek Daniel

Olomouc – Vyškov 3:3

Olomouc – Dragon 9:4

Olomouc – Bystrc   5:0

Olomouc – Ostrava 5:3

Mezi jednotlivými utkáními byly vloženy zápasy přípravek, kde naši malí hráči společně s týmem Ostravy hráli opravdu skvěle. Prakticky každý z nich si okusil položení míče do brankoviště, nejhezčí byl však bylo položení od Honzíka Vysloužila, který skokem mezi hráči skóroval. Všem přítomným děkuji za krásně vydařené sobotní dopoledne.

 

Rugby zdar Jarda Švec (Švéd)

 

Loading...

RC OLOMOUC - AKTUALITY