Jste zde: Domácí stránka |
Rugby Club Olomouc > Turnaj mladších žáků OLOMOUC

Turnaj mladších žáků OLOMOUC

28.10.2007

Turnaj mladších žáků OLOMOUC

Turnaj se konal za chladného počasí s teplotou jen kolem čtyř stupňů. Poprvé se podařilo sestavit družstvo z vlastních hráčů, a to díky doplnění týmu šesticí nováčků.

Na turnaji přítomno 12 hráčů: Adam Šívr, Lukáš Gerych, Daniel Schrötter, Martin Berger, Daniel Němec, Jan Tománek, Daniel Navrátil, Jan Vysloužil, Martin Skopal, Miroslav Šlížek, Michal Bican, Milan Bukva.

První utkání jsme hráli proti týmu Ostravy a první poločas se odehrával ve stylu kde šiška, tam všichni. V druhém poločase už byly patrny známky přihrávek a body položeny únikem podél autové čáry. Bodující v tomto utkání: Michal Bican, Martin Berger.

Následovalo utkání Vyškova proti Ostravě, kde jsme zapůjčili hráče Mirka Šlížka ostravskému týmu, za který jedenkráte bodoval.

Druhé utkání proti Vyškovu bylo o poznání lepší jak v útočné, tak v obranné fázi. Bodovali jsme po pěkných akcích útoku, kdy hráči po přihrávce nejprve posunuli hru o několik metrů dopředu, ihned následovala přihrávka, a opět posun vpřed. V průběhu hry jsme střídali hráče ze střídačky, aby si všichni vyzkoušeli hru proti stejně silnému soupeři. Bodující hráči: Martin Skopal 2x, Adam Šívr.

Následně jsme dohodli s trenéry Ostravy ještě jedno utkání navíc. I v tomto utkání jsme zapůjčili hráče soupeři, a ten proti našemu týmu skóroval. Ze všech utkání vyplynula potřeba trénovat pohyb hráčů na hřišti, přihrávky, skládky a hru po odehrání míče.

Poděkování všem hráčům, organizačnímu týmu, rozhodčím za príma strávený sobotní den.

 

(Jarda Švec)

Loading...

RC OLOMOUC - AKTUALITY