Jste zde: Domácí stránka |
Rugby Club Olomouc > Tradiční „Závěrečná“ byla super!

Tradiční „Závěrečná“ byla super!

8.12.2008

Tradiční „Závěrečná“ byla super!

O Mikulášské sobotě se uskutečnil závěrečný match roku 2008 a nutno přiznat, že se celá akce vydařila. Báječně vyšlo počasí, bylo slunečno, a hřiště bylo krásně měkoučké. Pro ragbíčko den jako stvořený. Zůstával tedy jediný otazník – kolik se nás sejde? V hodinu srazu to vypadalo na mariáš, ale postupně se klubovna začala plnit. Nejdřív to vypadalo na sedmičky, ale dotáhli jsme to až na třináctky. Super, jdeme na to.

 

Na hřišti čekalo tradiční losování postů, ovšem pořadatelé umístili tajně do klobouku i záludné úkoly. Takže hned první losující (Bruno) si vytáhl úkol „na baru zaplať všem malou zelenou!“. A nejhůř dopadl Jindra Ovar Ziegelheim, ten nafasoval úklid dresů i šatny. No skvělá nálada hned na začátku. Los určil tyto sestavy:

Modří: 1-Franta Beneš, 2-Michal Kučera, 3-Tomáš Keby Ziegelheim, 4-Michal Hladík, 5-Pavel Bruno Pala, 8-Richard Placka Januš, 9-Jarda Ašan Šimek, 10-Tomáš Foerster, 11-Marcel Gizbern Mana, 12-Jindra Ovar Ziegelheim, 13-Tomáš Kurizna Kurka, 14-Petr Kajman Neumann, 15-.

Červení: 1-Jirka Pitbul Mráz, 2-Peťa Berdych Verbich, 3-Mirek (nováček), 4-Jirka Jura Prášilík, 5-Roman Ziegelheim, 8-Patrik Paťas Poledna, 9-Ríša Hladík, 10-Jirka Hányš, 11-Marak Mara Vymlátil, 12-Filip Fík Vartoň, 13-Jirka Christy Christa, 14-, 15-

Rozhodčím se sám zvolil Svaťa Vláčil a svého úkolu se chopil velmi zodpovědně. Zavedl nové pravidlo – za žlutou kartu panák rumu a během utkání se to slušně žlutilo!

Oba týmy předvedly slušné ragby se spoustou krásných akcí, skóre se přelévalo na obě strany. Závěrečný výsledek není důležitý. Nikdo se nezranil, všichni si to užili a společný pokřik uzavřel soutěžní rok 2008. A hurá na bar!

Tam už bylo vše připraveno na třetí poločas. Voněl gulášek (díky za něj letí kuchařkám na Nedvědku), pivo bylo roztočené a na stolech dobroty na zobání. O naše žaludky i dodržování pitného režimu se celý večer starala Lenka a všichni jí za to móc děkujeme. Dorazili i další kamarádi, zvlášť vítaný byl Honza Novotný, který se stal tatínkem malého ragbisty a na jeho zdraví nás donutil vypít dva litry slivovičky. Jako slušně vychovaní ragbisté jsme se nebránili. Zábava byla výborná, přesto nikdo neprotestoval, když Bruno zavelel k odchodu. Někdo směr domů, jiný směr město za dalším poločasem.

 

Pavel Bruno Pala

 

8.12.2008

Loading...

RC OLOMOUC - AKTUALITY