Jste zde: Domácí stránka |
Rugby Club Olomouc > Summer Touch Rugby 2014

Summer Touch Rugby 2014

15.8.2014

Soubor:
summer_touch_rugby_2014_přihláška.doc
Formát:
doc
Velikost:
2MB

Vážení sportovní přátelé. Přinášíme Vám podrobnější informace k očekávanému 3. ROČNÍKU SUMMER TOUCH RUGBY OLOMOUC 2014. Termín konání je sobota 30.8.2014. Registrace přihlášených týmů a zahájení turnaje bude ve 12.30 hodin. 

POZOR, oproti loňskému modelu došlo ke změně ve složení týmů. Na 3. ROČNÍKU SUMMER TOUCH RUGBY OLOMOUC 2014 bude pouze jedna kategorie. Tým bude ve složení 4+2 hráči a bude složen ze dvou momentálně nebo dříve aktivních hráčů rugby (na hřišti může být vždy jen jeden), 2 amaterů (amatér = hráč, který neodehrál žádný zápas ragby) a dvě ženy. Tímto vyzívám především aktivní nebo bývalé hráče ragby, aby si obstarali svůj tým.
Hrací čas 2x 4 min i pravidla zůstavají zachovány. (tj. hraje se bezkontaktní ragby a bez obuvi). Startovné pro celý tým, který přihlásí kapitán činí 1.800,- Kč (tj. 300,- Kč na hráče). Ve startovném je pro celý tým zajištěno občerstvení, pivo (limo), upomínkové předměty a samozřejmě trička. Proto je nutné, aby kapitáni jednotlivých mužstev, v přihlášce uvedli konfekční velikost trička jak u mužů tak u žen.

Uzavírka přihlášek včetně zaplacení proběhne nejpozději do 22.8.2014. Po tomto datu již nebude možné tým přihlásit!!!

Během akce bude zajištěno bohaté občerstvení. Ihned po skončení turnaje bude večerní after party a disco. Po celou dobu konání akce budou všem k dispozici šatny i sprchy přímo v areálu RC Olomouc.
Všem doporučujeme pravidelně sledovat naše stránky.

 

 Přihláška družstva je uvedena v příloze.

Loading...

RC OLOMOUC - AKTUALITY