Jste zde: Domácí stránka |
Rugby Club Olomouc > Rozpis všech soutěží podzim 2010

Rozpis všech soutěží podzim 2010

4.9.2010

Rozpis všech soutěží podzim 2010

Pro všechny hráče, rodiče, fanoušky a přátele olomouckého ragby přinášíme kompletní přehled turnajů a utkání našich týmů v podzimní části soutěžního ročníku 2010/2011. Termíny jsou bez záruky, může dojít ke změnám.

Mladší žáci (turnaje, začátek 10:00):

            11.9.                Bystrc

            25.9.                Dragon Brno

            2.10.                Mariánské Hory

            9.10.                Havířov

            23.10.              Vyškov

            30.10.              Olomouc

            7.11.                Vyškov - Celostátní turnaj

Starší žáci (turnaje, začátek 10:00):

            12.9.                Vyškov – Regionální turnaj 7´s

            19.9.                Mariánské Hory – Regionální turnaj 7´s

            26.9.                Dragon Brno

            3.10.                Mariánské Hory

            10.10.              Havířov

            17.10.              Bystrc

            24.10.              Vyškov

            31.10.              Vyškov - Celostátní turnaj

Kadeti:

            11.9.                Vyškov – Regionální turnaj 9´s

            18.9.                ve Vyškově s Vyškovem a Dragonem

            2.10.                v Brně s Mariánskými Horami a Vyškovem

            9.10.                v Mariánských Horách s Dragonem a Mar.Horami

            16.10.              v Havířově s Vyškovem a Dragonem

            6.11.                Čechy - Celostátní turnaj

Junioři:

            19.9.                v Mariánských Horách s Říčany

            3.10.                v Praze se Slavií Praha

            10.10.              v Mariánských Horách s Vyškovem

            17.10.              v Praze se Spartou Praha

            31.10.              v Mariánských Horách s Petrovicemi

A tým mužů (Extraliga):

            28.8.                v Říčanech, 15:00

            4.9.                  v Olomouci s Dragonem Brno, 17:30:00

            11.9.                ve Vyškově, 14:00

            25.9.                v Olomouci s Tatrou Smíchov, 15:00

            2.10.                v Olomouci s Říčany, 14:00

            16.10.              v Brně s Dragonem

            23.10.              v Olomouci s Vyškovem, 14:00

            6.11.                v Praze s Tatrou Smíchov

Old Boys:

            24.-25.9.         v Olomouci Georg Holek Cup

 

Pavel Bruno Pala, 3.9.2010

Loading...

RC OLOMOUC - AKTUALITY