Jste zde: Domácí stránka |
Rugby Club Olomouc > Rozpis všech soutěží

Rozpis všech soutěží

9.9.2009

Rozpis všech soutěží

Pro všechny hráče, rodiče, fanoušky a přátele olomouckého ragby přinášíme kompletní přehled turnajů a utkání našich týmů v podzimní části soutěžního ročníku 2009/2010.

 

Mladší žáci (turnaje, začátek 10:00):

            12.9.                Mariánské Hory

            19.9.                Krakov - mimo soutěž

            26.9.                Havířov

            3.10.                Olomouc

            10.10.              Zlín

            17.10.              Bystrc

            25.10.              Dragon Brno

            31.10.              1.Celostátní turnaj - místo bude určeno

 

Starší žáci (turnaje, začátek 10:00):

            13.9.                Zlín

            19.9.                Krakov - mimo soutěž

            27.9.                Mariánské Hory

            4.10.                Olomouc

            11.10.              Havířov

            18.10.              Dragon Brno

            24.10.              1.Celostátní turnaj - místo bude určeno

 

Kadeti (G2 Liga kadetů):

            12.9.                ve Zlíně

            26.9.                v Bystrci s Vyškovem

            3.10.                v Havířově s Mariánskými Horami

            10.10.              v Havířově se Zlínem

            17.10.              ve Vyškově

            25.10.              v Mariánských Horách

            31.10.              1.Celostátní turnaj

 

Junioři (G2 Liga juniorů):

            13.9.                v Mariánských Horách se Spartou Praha

            20.9.                na Dragonu Brno

            27.9.                v Mariánských Horách se Slavií Praha

            4.10.                ve Vyškově

            11.10.              v Mariánských Horách s Říčany

            18.10.              v Praze na Tatře Smíchov

            25.10.              v Mariánských Horách s Petrovicemi

 

A tým mužů (1. KB Liga):

            13.9.                v Olomouci s Iuridicou Praha, 16:00

            19.9.                v Praze s Pragou Praha „B“, 13:30

            27.9.                v Olomouci s Přeloučí, 14:00

            4.10.                v Havířově, 14:00

            10.10.              v Olomouci se Slovanem Bratislava

            18.10.              v Olomouci s Mariánskými Horami

            25.10.              v Praze se Slavií Praha „B“

 

Old Boys:

            26.9.                turnaj v Krakově

            31.10.              v Olomouci benefiční utkání oslavenců „Slivovicovo-tvarůžkové hody“

            7.11.                turnaj v Praze

 

Pavel Bruno Pala, 9.9.2009

Loading...

RC OLOMOUC - AKTUALITY