Jste zde: Domácí stránka |
Rugby Club Olomouc > První turnaj starších žáků ve Zlíně

První turnaj starších žáků ve Zlíně

16.9.2009

Přinášíme vám zprávu z turnaje starších žáků ve Zlíně, kterým začala jejich soutěž Oblastního přeboru.

1.                  Datum a místo:                      13.09.2009, 10,00 - 14,00,  Zlín

2.                  Soupeři:                                 Zlín, Vyškov, Mar.Hory, Dragon

3.                  Kategorie:                              starší žáci

4.                  Druh utkání:                           Oblastní přebor Moravy, soutěžní turnaj

5.                  Výsledek:                               4.místo

6.                  Sestava (včetně náhradníků):

Olomouc – Růžička M.,Skopal R.,Skopal M.,Šlížek M.,Šívr A.,Vláčil Z.,Gerych L.

Havířov – Uhlíř J.,Uhlíř D.,Trtek L.,Kokindová A.,Sadová H.,Murár V.,? Filip

Šívr - Gerych - Vláčil

Růžička - Šlížek

Skopal M.

Uhlíř J.

Sadová - Trtek - Murár - Uhlíř D. - Skopal R.

Střídali: Kokindová,? Filip

Body: Šívr 10(2xP), Růžička 9(1xP, 2xKPP), Murár 5(1xP), Skopal R.                                        5(1xP), Skopal M. 5(1xP)

7.                  Kapitán:

8.                  Realizační tým:          Šívr J., Smička V., Sittek R.

9.                  Zhodnocení utkání:

Hav/Ol – SR M.Hory 0 : 19   První utkání po prázdninách na katastrofálním terénu. Beton je určitě míň tvrdý, než zlínský „trávník“. Těžko lze hráčům a natož hráčkám vyčítat, že neskládají. Na týmu je vidět nerozehranost a nesehranost. Pro třetinu týmu první zápas ve SŽ a hlavně hrajeme proti „Ostravě“, což znamená, že prohráváme již při nástupu.

Hav/Ol – Dragon  12 : 0  Značné zlepšení a zasloužené vítězství. Roj značně převyšuje hru útoku, kde si nejsme schopni dát přihrávku do běhu.

Hav/Ol – Zlín  17 : 19  Utkání rozhodlo o našem konečném umístění. Inkasujeme hned z první akce soupeře. Pak Zlín naši rojníci svou důraznou hrou zcela přehrávají a výsledkem jsou dvě položené pětky nováčka Adama. Ve druhém poločase nám soupeř přes náš útok pokládá dvě pětky a tím rozhoduje vyrovnaný zápas. V závěru již jen upravuje výsledek Martin.

Hav/Ol – Vyškov  5 : 5  Bojovné utkání ve kterém  je naším největším soupeřem nepřesný rozhodčí.

10.              Připomínky: Havířovští přivezli nekompletní výstroj a tak všichni hráči hrají bez štulpen, což pro rojníky je dost nepříjemné. Ke kvalitě hřiště jsem se již vyjádřil.

11.              Zprávu sepsal:            Vladimír Laco Smička