Jste zde: Domácí stránka |
Rugby Club Olomouc > Slovenský národní tým na Kypru

Slovenský národní tým na Kypru

Kypr - Slovensko 35:7 (21:7)

Slovenský národní tým na Kypru

14.3. 2009 hrál slovenský reprezentační výběr velmi těžké utkání na otrově Kypr. Bohužel po slibném začátku jsme se neradovali z vítězství. Utkání skupina 3D Cyprus vs Slovensko skončilo s podobným výsledkem jako v roce 2007 (tehdy 38-8).

Slováci totiž v prvních 20 minutách měli více ze hry a drželi Kypr pod tlakem. Pěkný průnik předevedl Hladík, který položil za 5 bodů. Michal Kučera následně proměnil kop po pětce, takže jsme vedli 7:0. Domácí se ovšem z našeho tlaku oklepali a do poločasu snížili po třech našich individuálních chybách jeden na jednoho. To tedy znamenalo 3 položení domácího Kypru i s následnou konverzí.

Druhá půle byla ve znamení našich nepřesností a předhozu, takže rojníci se trochu zapotili. I když jsme si vytvořili tlak, tak ho bohužel nedokážeme přetavit v bodový úspěch. Kypr si už vítězství nenechal vzít a zápas si již pohlídal.

Trenér Pavel Lištván k tomu dodává: "Hráči špatně řeší herní situace a špatně časují herní úkony. Jestliže mužstvo nebude spolu před zápasem déle, zřejmě se to nezmění. Pochvalu si hráči zaslouží za výborný výkon v první půli" 

Sestava: Hankovszki, Ondroušek, Bolla, Januš, Mandičák, Kurka, Fric, Kučera Josef, Poledna Patrik, Kučera Michal, Pešír, Hladík, Kozubík Pavel, Kozubík Petr, Mana

Body: Hladík 5P, Kučera M. 2KPP

 

(převzato z http://slovan.rugby.cz/)

Loading...

RC OLOMOUC - AKTUALITY