Jste zde: Domácí stránka |
Rugby Club Olomouc > Zpráva z náboru

Zpráva z náboru

7.2.2011

Zpráva z náboru

Dne 7.února proběhl nábor na Slovanském gymnáziu Olomouc za účasti J. Hrušáka, V. Smičky jr., L. Gerych, D. Tataláka a D. Tatalákové.

Tohoto náboru se účastnili asi čtyři třídy z daného gymnázia z původních dvou. Nábor proběhl velice úspěšně a bude pokračovat v dalších termínech. Myslím, že pokud se nám nepodaří nalákat žádného studenta z daného  gymnázia, tak aspoň jsme dali o rugby tady v Olomouci vědět.

Musím poděkovat všem, kdo se této události zúčastnili a to hlavně panu Hrušákovi, který ukázal svého organizačního a sportovního ducha a myslím, že bez něj by to určitě nedopadlo tak dobře. Ještě jednou děkuji!

Dál bych chtěla pochválit kluky, kteří se náboru účastnili z našeho klubu. Byli skvělí a odvedli bezva práci. Díky kluci!

V neposlední řadě bych chtěla poděkovat paní učitelce Jemelkové z SGO, bez které by daný nábor vůbec neproběhl a také celému týmu učitelů z SGO moc děkujeme.

Ještě jednou všem jmenovaným za celý rugby klub moc děkuji. A byla bych ráda kdyby se k náborům ve školách přidalo víc škol a gymnázií v Olomouci než jen jediné gymnázium SGO!

 

Dita Tataláková

Loading...

RC OLOMOUC - AKTUALITY