Jste zde: Domácí stránka |
Rugby Club Olomouc > Konec podzimu i pro kadety

Konec podzimu i pro kadety

14.11.2007

Konec podzimu i pro kadety

Vývoj počasí nedovolil dokončit podzimní část sezóny ani kadetům. Netrpělivě jsme čekali na zprávu z Havířova a dnes se na jejich webu objevila tato informace:

„Převážná část havířovského ragbyového hřiště se změnila v hluboké bahniště a navíc prognóza vývoje počasí do soboty neslibuje, že by snad hřiště mohlo proschnout. To, a také požadavek SSRZ Havířov, majitele hřiště, aby se už na hřišti netrénovalo a nehrálo,  jsou důvody, které nás donutily požádat RC Zlín a STK oblasti Morava, aby se utkání Havířov/Olomouc - Zlín odložilo na jaro. Šéf STK Mgr.Šustek i prezident RC Zlín s odložením souhlasí.“ (převzato z webu Havířova).

Bohužel nejde utkání ani přeložit do Olomouce, protože naše hrací plocha je také pod sněhem a je silně podmáčená. Odehráli jsme tedy jen 4 soutěžní utkání, což je velmi málo a čeká nás náročné jaro s nejméně 8 zápasy. Ještě hůř je na tom Vyškov, který odehrál utkání jen 2 (Zlín do Vyškova ani nedojel)!

Bilance naší účasti v Lize kadetů KB G2 na podzim 2007: porážka doma s Vyškovem 12:53, výhra ve Zlíně 44:10, výhra doma nad Dragonem Brno 12:7, prohra v Ostravě 16:20, utkání ve Vyškově a se Zlínem odložena pro nezpůsobilý terén.

 

Pavel Bruno Pala

Loading...

RC OLOMOUC - AKTUALITY