Jste zde: Domácí stránka |
Rugby Club Olomouc > KB G2 Liga kadetů - Výhra 12:7

KB G2 Liga kadetů - Výhra 12:7

22.10.2007 Olomouc - Dragon 12:7 (20.10.2007)

KB G2 Liga kadetů - Výhra 12:7

Další kolo ligy kadetů jsme hráli v sobotu 20.10. na „domácím“ hřišti v Havířově proti Dragonu Brno.

Optimismus po minulém výborném utkání ve Zlíně dostal první ránu hned při odjezdu, když jsme počítali, kolik hráčů se nedostaví. Z důvodu nemoci se omluvilo 5 borců a Tomáš Vlček měl rodinnou oslavu, takže nás bylo jen 7 do hry. Bohužel stejný počet byl i havířovských, proto jsme nastoupili jen ve 14 hráčích. K tomu špatný terén, přehnaná sebedůvěra některých hráčů a na potíže bylo zaděláno.

Přestože jsme museli dost šachovat se sestavou, začátek ještě ušel. Šli jsme do vedení pětkou Schrottra, ale pak jsme kupili chybu za chybou a zbavovali se tak možností k útočení. Neměli jsme téměř žádné míče z autů, protože nebyl kdo by uměl skočit. I tak jsme se ještě jednou dostali do brankoviště a položil Mašek, kop přidal Vávra. Konec poločasu ovládli hosté, kteří na nás úspěšně zkoušeli hraní pomalých míčů kolem rucku. Naštěstí jsme se ubránili.

To se nám nepodařilo hned zkraje druhé půle, kdy po autu a jistém přehozu soupeře zmatkujeme v obraně a Dragon nás protlačí až k pětce. A do konce utkání se strachujeme o výsledek. Dělali jsme technické chyby, špatně jsme si přihrávali a vždy zvolili to horší řešení herní situace. Naším štěstím bylo, že ani soupeř na tom nebyl lépe a tak jsme všechny jeho další pokusy o zisk pětky ubránili, byť někdy i s porušováním pravidel o hře v rucku. K oboustranně špatné hře se, bohužel, přidal i rozhodčí, a tak nás může těšit jen zisk bodů za vítězství.

Nastoupili jsme v této sestavě: Konůpek, Vymlátil, Brestovanský (Ha), Vartoň, Hynek, Šmakal, Schrotter, Sittek (Ha), Vávra (Ha), Hoff (Ha), Mašek (Ha), Janda (Ha), Pabián (Ha), Martinek. Body Schrotter 5 (P), Mašek 5 (P), Vávra 2 (KP). Bohužel nemohu nikoho vyzvednout, snad jen za dobré skládky chválím Fíka a Maru. Zápas vůbec nevyšel Headovi, byl téměř nepoužitelný.

 

(Bruno)

Loading...

RC OLOMOUC - AKTUALITY