Jste zde: Domácí stránka |
Rugby Club Olomouc > Junioři – příprava na G2 ligu a rozpis

Junioři – příprava na G2 ligu a rozpis

8.9.2008

Junioři – příprava na G2 ligu a rozpis

O uplynulém víkendu se junioři zúčastnili přípravného soustředění na Ligu juniorů G2, které se uskutečnilo v areálu RC Sokola Mariánské Hory v Ostravě. Hlavním důvodem pro uskutečnění soustředění byl fakt, že budeme hrát ve společenství hráčů klubů RC Olomouc, RC Mariánské Hory, RC Havířov, RC Zlín a chtěli jsme se připravit jako tým a trošku se sehrát.

Celou organizaci si vzal na starost Milan Kubatý z Ostravy, trenérsky se podíleli Jarda Kaňák z Ostravy, Jirka Kuchařík a Radek Kloda z Havířova a Pavel Pala z Olomouce. Přítomno bylo celkem 41 hráčů, z toho 16 juniorů.

Absolvovali jsme 2 formující tréninky v sobotu a v neděli modelové utkání juniorů proti kadetům na 3x20 minut. Navíc v sobotu jsme měli možnost zhlédnout utkání Extraligy mužů RC Havířov – RC Sparta, které se v Ostravě hrálo.

Soustředění se aktivně zúčastnili Martin Šmakal, Filip Vartoň, Marek Vymlátil, Jakub Vybíral a Tomáš Martinek. Ostatní se bohužel omluvili, což je velká škoda. Doufejme, že toto soustředění tým juniorů správně nakopne a svou sílu ukáže už v prvním kole ligy juniorů, kdy hrajeme v Praze na Tatře Smíchov.

Osobně chci poděkovat všem zúčastněným hráčům, ale hlavně organizační duši této akce Milanu Kubatému.

 

Rozpis utkání našeho týmu juniorů:

13.9. Tatra Smíchov – RCO

21.9. RCO – RC Říčany

28.9. Dragon Brno – RCO

5.10. Slavia Praha – RCO

12.10. RCO – Sparta Praha

19.10. Vyškov – RCO

28.10. RCO – Praga Praha

2.11. RCO – Tatra Smíchov

 

Pavel Bruno Pala, 7.9.2008

Loading...

RC OLOMOUC - AKTUALITY