Jste zde: Domácí stránka |
Rugby Club Olomouc > II. Ročník turnaje Memoriál ing Miloše Dobrého v Olomouci

II. Ročník turnaje Memoriál ing Miloše Dobrého v Olomouci

12.3.2014

Ahoj kamarádi,

Již za necelý měsíc přesněji 12. 4. 2014 od 11:00 hodin se koná II. Ročník turnaje veteránů o Putovní pohár ing. Miloše Dobrého. Stejně jako první ročník, odehraje se turnaj na našem hřišti v Olomouci na Třídě 17. Listopadu 3. Dovolujeme si Vás touto cestou pozvat na tento ragbyový svátek, ať už jako hráče nebo diváka či fanouška tohoto krásného sportu.

Výzva pro všechny olomoucké hráče (dříve narozené). Byli bychom rádi, pokud by jsis našel čas a opět se přišel podívat mezi své kamarády. V případě, že máš ještě chuť do hry, rádi s tebou budeme počítat do týmu. Bylo by fajn se sejít před samotným turnajem na společném tréninku, takže každé úterý a čtvrtek od 18:00 hodin. A protože se chceme pokusit tento turnaj letos vyhrát, by bylo ideální, se alespoň v týdnu před tímto turnaje na trénincích v úterý a čtvrtek sejít v co největším počtu.   

Pokud máš kontakt na některé další spoluhráče, prosím předej jim tuto informaci. Všem předem děkujeme a těšíme se na účast v turnaji, na turnaji a po turnaji...

Loading...

RC OLOMOUC - AKTUALITY