Jste zde: Domácí stránka |
Rugby Club Olomouc > Do Ostravy pouze ve 14

Do Ostravy pouze ve 14

6.11.2006 Mariánské Hory - Olomouc 23:7

zdroj: Marek "Kuba" Kubatý
zdroj: Marek "Kuba" Kubatý

Naše ne zrovna vydařená sezóna pokračuje dál. Boj s rozsáhlou marodkou, ale také boj s větrnými mlýny, kdy řada hráčů na rugby doslova kašle, pokračuje. Dosud, v letošní sezóně, jsme vlastně nenastoupili kompletní. Nebylo tedy divu, že jsme se v sobotu těsně před obědem sešli pouze ve 14 lidech, a to nebýt juniorů a jednoho nováčka, nebylo by nás ani "tolik".

Sestavu jsme museli doslova poslepovat. Zranění hráči: Poledníček, Vlasťa, Honzík, Placka, Standa, Christy, Petr, David, Albert, Čipek, Lajdorf,... Pro různé důvody se omluvili: Cigi, Malíř. Zbytek na to doslova kašle (hlavně mě udivuje přístup některých výborných hráčů - ale zde vystává otázka, zda to jsou ještě hráči).

Ostrava nás uvítala ladovskou zimou - celkem husté sněžení s větrem, teplota se jistě nevyšplhala přes 3 stupně. Naštěstí po dohodě s Ostravou byly povolené simulované mlýny, neboť z první řady jsme měli jen jednoho hráče. Také ale musíme dodat, že i Ostrava byla dosti prořídlá - hrálo spoustu juniorů, ale aspoň měli možnost střídání pěti (?) hráčů. Ostrava od začátku chytře využívala naší početní indispozice v mlýnech, kdy dobře spolupracovala mlýnovka s vazačem, k tomu výborné taktické kopy jejich útokovky. Taktická vyzrálost byla na straně soupeře, ale naše obrana také nebyla špatná, o prvních dvou pětkách rozhodlo osobní selhání skládajících, třetí pětkou nás Ostrava přečíslila. Ani Olomouc neměla bezzubé útoky, jen je nedotála nikdy dokonce. Nutno podotknout, že se hrálo za vydatného sněžení, což k atraktivní hře nepřispělo. Ostrava celkově lepší, ale že bychom ve 14 lidech vyhořeli se říci rozhodně nedá.

Poděkování patří všem, kdo se zápasu účastnili, a také Pavlovi a Pavlovi!

Sestava : 1.řada: Lištván*, Švec, Kurka* 2.řada: Kučera T.**, Pavelek* 3.řada: Beneš, Dostál Mlýnovka: Urbánek* Útokovka: Ziegelheim R. Útok: Ernst, Polák, Fišara, Mana, Božek.

(* hráči nehráli na svých pozicích, ** nováček - křest ohněm, díky ti!)

Nej hráči: Olomouc: Dostál, ´Cisco - Ostrava: Karel Ševčík

 

(goelr)

Loading...

RC OLOMOUC - AKTUALITY