Jste zde: Domácí stránka |
Rugby Club Olomouc > Další dva poháry pro vítěze !!!

Další dva poháry pro vítěze !!!

24.5.2009

Další dva poháry pro vítěze !!!

Naši nejmladší ragbisté se pravděpodobně rozhodli, že zaplní naši klubovnu svými poháry. Po velmi úspěšném minulém víkendu, kde jsme slavili dvě prvenství v Havířově, se nyní konal turnaj přípravek U-11 a mladších žáků U-13 v Brně na Bystrci.

I tentokrát se naši nechtěli s nikým dělit o ceny pro vítěze a všechny své soupeře v obou kategoriích porazili a poprávu vezou domů dva další krásné poháry. Tím zaplnili poslední volná místa na své "Zdi slávy" a připravili pro nás příjemný problém – připravit místo pro další případně vyhrané trofeje.

Starší žáci měli svůj turnaj tentokrát na severu Moravy – v Ostravě. Byli jsme zvědaví, jestli zopakují překvapivý výsledek z olomouckého turnaje. Rozčarování přišlo hned na srazu, kde z osmi našich hráčů přišli pouze tři! Jelikož  kamarádů z Havířova dorazilo také málo, nemohli jsme počítat s nějakým lepším výsledkem. O to větší překvapení pro nás bylo, když jsme v prvním utkání porazili Zlín. V dalším utkání jsme díky individuálním chybám (skládání) podlehli Vyškovu, poté sehráli výborný, i když prohrátý, zápas s největším favoritem na zisk mistrovského titulu s Ostravou a v závěrečném vyrovnaném zápase se třemi děvčaty v sestavě porazili Dragon. Získali tak velmi pěkné třetí místo. Velká škoda, že jsme díky nezodpovědnosti většiny olomouckých hráčů nemohli tento turnaj odehrát v nejsilnější sestavě, protože jsme mohli skončit ještě o stupínek výš.

 

Opět gratuluji všem hráčům i trenérům k víkendovým úspěchům!

                                                                                                                      Laco Smička

Loading...

RC OLOMOUC - AKTUALITY