Jste zde: Domácí stránka |
Rugby Club Olomouc > Česká republika – Hong Kong

Česká republika – Hong Kong

13.11.2009

Česká republika – Hong Kong

Skvělá příležitost vidět špičkový ragbyový tým v Čechách, která se nemusí hned tak brzy opakovat! Pojeďte do Prahy povzbudit naši reprezentaci! Praha, 16.12., 19:00.

VV ČSRU na své schůzi č.7/2009 schválil sehrání přátelského mezinárodního utkání reprezentace ČR s mužstvem RFU Hong Kong v prosinci tohoto roku. Organizaci tohoto utkání svěřil oddílu rugby RC Slavia Praha  a koordinací všech jednání pověřil pana Milana Rázgu, který tak skvěle zorganizoval i utkání ČR-Waratahs.

Pojetí celé akce je zaměřeno na propagaci našeho sportu v očích co nejširší veřejnosti, zejména po schválení rugby  7 na Olympijských hrách v Riu. A tím dostat do podvědomí sportovní veřejnosti rugby jako sport Olympijský.

Hongkongské rugby vnímáme spíš jako organizátora věhlasného turnaje Hong Kong´s 7. Málo už víme o úrovni hry reprezentační XV.  V rankingu IRB jsou na druhém místě v Asii hned za Japonskem,  bližší informace najdou zájemci na  www.hkrugby.com . V rámci krátkého předvánočního turnaje sehrají ještě utkání s Německem a Holandskem.

V rámci 83-leté historie českého rugby půjde o vůbec  první utkání s asijským mužstvem a poskytuje nám jedinečnou příležitost poznat hru tohoto, pro nás exotického, soupeře.

Utkání se bude hrát v Synot tip aréně ve Vršovicích (nový fotbalový stadion), v Edenu, ve středu 16.12.2009 od 19:00 hod. Základní vstupné je 150,- Kč. Děti do 15 roků zdarma. Důchodci a studenti 50,- Kč.

Organizátoři chtějí utkání zároveň pojmout jako velkou tzv.Christmas party. Česká televize přislíbila, že z utkání pořídí 90 minutový záznam, který bude odvysílán na ČT4. Mužstvo Hong Kongu přiletí v pondělí 14.12 a odlétá ve čtvrtek 17.12.

Bude-li přihlášený dostatečný počet zájemců, nakoupí klub lístky za zvýhodněnou, zlevněnou, cenu. O organizování hromadné dopravy autobusem klub zatím neuvažuje. Zájemci o vstupenky se mohou hlásit osobně na každém tréninku, nebo telefonicky na můj mobil 602 505 816, nebo na můj e-mail pavelpala@post.cz.

Spojte příjemné s užitečným, vezměte své drahé polovičky na vánoční nákupy do Prahy a zatímco ony budou utrácet naše lehce vydělané peníze, my si uděláme krásný večer s naším milovaným sportem!

 

Pavel Bruno Pala, 13.11.2009

Loading...

RC OLOMOUC - AKTUALITY