Jste zde: Domácí stránka |
Rugby Club Olomouc > 1. KB Liga ragby – 1. kolo

1. KB Liga ragby – 1. kolo

1.9.2008 RC Olomouc – ARC Iuridika Praha 24:0 (12:0)

1. KB Liga ragby – 1. kolo

Poslední srpnovou neděli zahájili podzimní část soutěžního roku 2008 hráči prvního týmu našeho klubu.

Před utkáním byla nálada všelijaká, protože od nešťastné prohry v Přelouči v boji o postup do KB Extraligy byla tréninková morálka na velmi špatné úrovni, nebylo jasné v jakém počtu se hráči dostaví a navíc jsme nesehráli žádné přípravné utkání, ve kterém bychom si vyzkoušeli hru podle nových pravidel. Nakonec nás bylo dost, s pravidly jsme se vypořádali, ale tréninkový výpadek se jasně projevil.

Většinu utkání jsme sice měli pod kontrolou, ale nedokázali jsme soupeře jasně přehrát. Iuridika dobře bránila a my jsme se o větší počet položení připravili neuvěřitelným počtem špatných přihrávek. V každém poločase jsme se do brankoviště soupeře dostali dvakrát, což nám sice přineslo bonusový bod za čtyři pětky, ale určitě stejný počet položení jsme odmítli.

Sestava: Verbich (Jabůrek), Dostál, Kurka, Kasal, Januš, Mráz, Ziegelheim Tomáš, Urbánek, Ziegelheim Jindra, Kvapil, Navrátil, Mana, Ziegelheim Roman, Hladík (Božek), Kapaňa (Beneš). Nestřídali Christomidis a Hrčko.

Body: Navrátil 7 (P, KPP), Kvapil 7 (P, KPP), Dostál 5 (P), Ziegelheim Tomáš 5 (P)

 

Jak jsi viděl svůj dnešní výkon?

Jindra Ziegelheim (po dlouhé době odehrál celé utkání na mlýnovce): (BUDE DOPLNENO) Bruno: „Nebylo to nejhorší, ale je velmi nutné zlepšit fyzickou kondici a pro post mlýnovky zrychlit, prodloužit a zpřesnit přihrávku.“

Jirka Mráz (první ligové utkání za muže): „Snažil jsem se hrát naplno, i když jsem ještě chvílemi nevěděl, jak se v některých herních situacích zachovat. Soupeř byl takový jak jsem podle postřehů spoluhráčů očekával a se svým výkonem v utkání jsem spokojen. A taky jsem rád, že mě chlapi do týmu tak přijali!“ Bruno: „Jirka hrál dobře, nedostatky v taktice nahrazoval tvrdostí a agresivitou, má skvělou fyzičku. Určitě bude pro tým přínosem.“

 

Pavel Bruno Pala, 31.8.2008

Loading...

RC OLOMOUC - AKTUALITY